• 13 474 84 00
  • 13 474 83 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności


Uczestnicy programu „Ekologia i Sztuka” zwiedzili Regionalne Centrum Odzysku Odpadów

Międzynarodowa grupa wolontariuszy z Europejskiego Korpusu Solidarności, przebywająca w Krośnie w ramach programu realizowanego przez Biuro Wystaw Artystycznych, zwiedziła Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w Krośnie. Goście zapoznali się z procesem przetwarzania odpadów i przygotowania ich do recyklingu, zwiększając w ten sposób swoją świadomość na temat problemów związanych z ekologią.


Wspólny cel to efektywne zagospodarowanie odpadów komunalnych

Krośnieński Holding Komunalny współpracuje z gminą Jaśliska w zakresie skutecznego i efektywnego zagospodarowania odpadów komunalnych, co realizowane jest w ramach wielozadaniowego i wieloetapowego projektu „Zintegrowany system gospodarki odpadowo-energetycznej w Regionie Południowym województwa podkarpackiego”.


Stawiamy na najwyższą jakość usług komunalnych

Gmina Chorkówka to kolejna gmina z powiatu krośnieńskiego i południowej części naszego regionu, z którą Krośnieński Holding Komunalny współpracuje na wielu płaszczyznach  z zakresu działalności komunalnej.


Porozumienie podstawą współdziałania

Gmina Tarnowiec jest jedyną gminą z powiatu jasielskiego, która wspólnie z miastem Krosno, Krośnieńskim Holdingiem Komunalnym i 26 innymi samorządami z południowej części naszego regionu, realizuje wielozadaniowy i wieloetapowy projekt odpadowo-energetyczny.


Współpraca w zakresie gospodarki komunalnej

Z gminą Wojaszówka, położoną ok. 13 km od Krosna, nasza spółka współpracuje w zakresie zaopatrzenia w wodę, odbioru ścieków i zagospodarowania odpadów komunalnych. Teren gminy Wojaszówka jest również objęty działalnością spółki MKS Krosno, która realizuje kursy m.in. do Odrzykonia, Łączek Jagiellońskich, Wojkówki czy Bratkówki.


Współpracujemy na rzecz efektywnej gospodarki komunalnej

Gmina Olszanica to ok. 5-tysięczna gmina z powiatu leskiego, z którą Krośnieński Holding Komunalny współpracuje w zakresie zagospodarowania odpadów komunalnych i współrealizuje projekt odpadowo-energetyczny dla Regionu Południowego województwa podkarpackiego.


Komunikat ws. wody

UWAGA! Krośnieński Holding Komunalny informuje, że w związku z trwającą akcją gaśniczą marketu budowlanego przy ul. Bieszczadzkiej w Krośnie, w dniu 11.07.2024 r. mogą występować okresowe spadki ciśnienia wody lub przerwy w jej dostawie.


Skorzystaj z naszego wsparcia i otrzymaj dofinansowanie na wymianę pieca

Jeśli zastanawiasz się nad wymianą starego pieca na piec gazowy, pompę ciepła lub inne źródło ogrzewania mamy propozycję! Krośnieński Holding Komunalny ogłasza nabór do programu bezzwrotnego dofinansowania przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej. Dofinansowanie ze środków spółki przyznawane jest na wymianę przez odbiorcę końcowego dotychczasowego źródła ciepła.


Warto odwiedzić