• 13 474 84 00
  • 13 474 83 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakład Organizacji Transportu – ZOT

Zakład Organizacji Transportu odpowiedzialny jest za zabezpieczenie potrzeb transportowych i przewozowych w Krośnieńskim Holdingu Komunalnym w oparciu o posiadany tabor – tj. środki transportu i specjalistyczny sprzęt, a także utrzymanie go w odpowiednim stanie technicznym.

Działalność transportowa ZOT bazuje na wykonywaniu wewnętrznych usług, które są uzależnione od zakresu prac w poszczególnych zakładach, wchodzących w skład, Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego.

W ramach Zakładu Organizacji Transportu funkcjonuje Stacja Obsługi Pojazdów, w której wykonywane są przeglądy techniczne i bieżące naprawy posiadanego taboru oraz obsługa i wykonywanie wszelkich napraw sprzętu specjalistycznego, który jest w eksploatacji poszczególnych zakładów.

Stacja Obsługi Pojazdów świadczy również usługi komercyjne w zakresie wymiany kół i opon oraz napraw dla indywidualnych klientów.

W przypadku zapotrzebowania oraz posiadania wolnych środków transportowych i sprzętowych, obszar działania ZOT poszerza się o świadczenia usług na rynku zewnętrznym, w tym dowóz uzdatnionej wody na zamówienie, np. do ogrodowego basenu. Beczkowóz, którym dowożona jest woda jednorazowo może przewieźć ok. 5 m sześc. wody.

Kierownik Zakładu Organizacji Transportu – Andrzej Socha

Stacja Obsługi Pojazdów czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-14.00

Adres zakładu:

38-400 Krosno

ul. A. Fredry 12

tel. 13 474 83 79 – kierownik ZOT / 13 474 83 76 – Stacja Obsługi Pojazdów / 13 474 83 86 – Dyspozytornia