Konsultacje społeczne  

Zestawienie spotkań Zarządu MPGK Krosno Sp. z o.o. z mieszkańcami Krosna – Konsultacje społeczne.

  1. 27.07.2015r. – Spotkanie z Radą Dzielnicy Białobrzegi - Dzielnicowy Dom Ludowy ul. Kopernika 17; godz. 1900,
  2. 29.07.2015r. – Spotkanie z Radą Osiedla Stefana Grota Roweckiego, godz. 1900,
  3. 12.08.2015. – Spotkanie z Radą Osiedla ks. Bronisława Markiewicza, godz. 1830,
  4. 19.08.2015r. – Spotkanie z mieszkańcami w Sali Ojca Pio przy kościele kapucynów, godz. 1900,
  5. 31.08.2015r. – Spotkanie z Radą Osiedla ks. Bronisława Markiewicza oraz mieszkańcami - Miejski Zespół Szkół nr 14, godz. 1830,
  6. 07.09.2045r. – spotkanie z Radą Osiedla Południe oraz mieszkańcami - Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego, ul. Czajkowskiego 49, godz. 1900,
  7. 08.09.2015r. – Spotkanie z Radą Dzielnicy Zawodzie oraz mieszkańcami - Szkoła Podstawowa Nr 8, godz. 1800,
  8. 10.09.2015r. – Spotkanie z Radą Dzielnicy Krościenko Niżne oraz mieszkańcami - Osiedlowy Dom Kultury Puchatek , godz. 1800,
  9. 14.09.2015r. - Spotkanie z Radą Osiedla ks. Bronisława Markiewicza oraz mieszkańcami - Miejski Zespół Szkół nr 14, godz. 1830,
  10. 22.09.2015r. – Spotkanie z Radą Osiedla Stefana Grota Roweckiego oraz mieszkańcami, godz. 1800 - Miejski Zespół Szkół nr 5, ul. Piotra Skargi 3

Dzielnica Białobrzegi

Siedziba Rady Dzielnicy Białobrzegi

Dzielnicowy Dom Ludowy ul. Kopernika 17

wejście boczne od ulicy Kopernika pokój na I pietrze

 

Radni Rady Dzielnicy:

  1. Findysz Czesława
  2. Galant Tomasz
  3. Gorczyca Leszek
  4. Jakóbski Stanisław
  5. Kątny Andrzej
  6. Krawczyk Jadwiga
  7. Lawera Bogdan
  8. Machnik Eugeniusz
  9. Mossor Witold
  10. Wilk Andrzej
  11. Wilk Paweł
  12. Wróbel Stanisław
  13. Zajdel Krzysztof
  14. Zajdel Stanisław
  15. Zajdel Wiesław

Dzielnica Krościenko Niżne

Dyżury w ODK Puchatek

Dyżury w Osiedlowy Dom Kultury Puchatek:

Radni Rady Dzielnicy:

  1. Bieszczad Maria
  2. Gierlach Tomasz
  3. Kasprzyk-Ziobro Magdalena
  4. Kaszak Zofia
  5. Kawula  Stanisław
  6. Klatka  Stanisław      
  7. Lorenc  Jerzy
  8. Moskal  Andrzej
  9. Popek-Kumor  Maria
  10. Rachwał Józef
  11. Słowik  Witold
  12. Szałajko  Irena
  13. Wygonik  Ewa
  14. Zborowska Agnieszka
  15. Zborowska Stefania

Dzielnica Polanka

 

Radni Rady Dzielnicy:

  1. Bęben Barbara
  2. Bęben Ewelina
  3. Bęben Sławomir
  4. Biały Tomasz
  5. Biedka Dariusz
  6. Fafajda Lucyna
  7. Gibadło Helena
  8. Obara Karolina
  9. Paszek Janusz
  10. Popielarz Teresa
  11. Przetacznik Łukasz
  12. Rybak  Wiesław
  13. Ryznar Józef
  14. Szymbara Monika
  15. Zajdel Małgorzata

Dzielnica Suchodół

Siedziba Rady Dzielnicy SUCHODÓŁ:
ul. Grunwaldzka 4. 

Radni Rady Dzielnicy:

  1. Adamiuk Anna
  2. Gabara Dorota
  3. Guzik Mariusz
  4. Kubit Zbigniew
  5. Rachwał Grzegorz
  6. Samorek Henryk
  7. Skiba Adam
  8. Słyś Stanisław
  9. Steliga Wiesław
  10. Szydło Piotr
  11. Warchoł Marian
  12. Wyderka Julian
  13. Zajdel Grażyna
  14. Zajdel Jan
  15. Zajdel Marcin

Dzielnica Śródmieście

 

Radni Rady Dzielnicy:

  1. Bochnak Hubert
  2. Busz-Perkins Małgorzata
  3. Deptuch Dariusz
  4. Górecki Piotr
  5. Guzik Rutkowska-Katarzyna
  6. Kawalec Filip
  7. Moszczyński Maciej
  8. Ostoia-Szmyd Anna
  9. Paszkowski Dominik
  10. Pełeszak Beata
  11. Raś Agnieszka
  12. Raś Piotr
  13. Sikorski Paweł
  14. Surmacz-Gazda Alicja
  15. Zając Agata  

Dzielnica Zawodzie

Siedziba Rady Dzielnicy ZAWODZIE:
ul. Prochownia 4
(Parter budynku Urzędu Stanu Cywilnego).

Radni Rady Dzielnicy:

  1. Alibożek Tadeusz
  2. Gierlach Roman
  3. Habrat Łukasz
  4. Hanus Joanna
  5. Jagiełło Małgorzata
  6. Jakubik Andrzej
  7. Kilar Feliks
  8. Krukierek Krzysztof
  9. Liput Robert
  10. Niepokój Marcin
  11. Pelc Marcin
  12. Serwiński Janusz
  13. Sobutka Marian
  14. Zacharjasz Wojciech
  15. Żółkoś Barbara

Osiedle Ks. Bronisława Markiewicza

 

Radni Rady Osiedla:

  1. Bakun Lucjan
  2. Baran Ewa
  3. Bidnik Bożena
  4. Bodnarowski Krzysztof       
  5. Gużkowski Rafał
  6. Jaksan Józef
  7. Kalisz Małgorzata
  8. Krężel Edward
  9. Niziołek Wojciech
  10. Pakuła Tadeusz
  11. Sanocki Wiesław
  12. Sytnik Antonina
  13. Szelc Grażyna
  14. Szumlański Jerzy
  15. Wilk Marek

Osiedle Południe


Radni Rady Osiedla:

  1. Babinetz Krzysztof
  2. Frej Stanisław
  3. Frydrych Władysław
  4. Groszyk Jolanta
  5. Jatczyszyn Alfreda
  6. Juszczak Jan
  7. Lisowski Wiktor
  8. Molisak Piotr
  9. Opoń Arkadiusz
  10. Pelczarski Tadeusz
  11. Senetelska Małgorzata
  12. Słowik Zofia
  13. Sołtys Antoni
  14. Teneta Halina
  15. Urba Dominik

Osiedle Stefana Grota - Roweckiego

 

Radni Rady Osiedla:

  1. Bazan Anna
  2. Blicharczyk Józef 
  3. Czaja Stanisław
  4. Dubiel Lucyna
  5. Dubis Tomasz
  6. Dybaś-Kurtyna Małgorzata
  7. Frydrych Zofia
  8. Guzik Krystyna
  9. Jastrząb Roman
  10. Machowski Marcin
  11. Machowski Zbigniew
  12. Markowski Janusz
  13. Szymkowiak Daniel
  14. Śliwa Agnieszka
  15. Żukowski Witold      

Osiedle Traugutta

 

Radni Rady Osiedla:

  1. Bednarski Eugeniusz
  2. Biały Daniel
  3. Bochnia Jan
  4. Chruściel Łukasz
  5. Frankowicz  Stanisław
  6. Kociuba Marcin
  7. Koza Elżbieta
  8. Krychta Paweł
  9. Kubal Przemysław
  10. Kwolek Łukasz
  11. Mrozowski Marek
  12. Rąpała Radosław
  13. Szymańska-Such Gabriela
  14. Walaszczyk Jan
  15. Zając Mariusz

Osiedle Turaszówka

 

Radni Rady Osiedla:

  1. Baran Dorota
  2. Bęben Michał
  3. Brekiesz Andrzej
  4. Buczyński Stanisław
  5. Galert Anna
  6. Galert Wieńczysław
  7. Hubert-Kuliga Marzena
  8. Jaworski Szymon
  9. Kabaj Monika
  10. Rospond Henryk
  11. Samborski Stanisław
  12. Wenda Wioletta
  13. Wilk Grażyna
  14. Witkoś-Klatka Zofia
  15. Zajdel Tomasz

Osiedle Tysiąclecia

 

Radni Rady Osiedla:

  1. Babicz Krzysztof
  2. Bochenek Bogusław
  3. Czelny Robert
  4. Gancarz Dariusz
  5. Józefczyk Magdalena
  6. Kaleniecki Marcin
  7. Kolanko Damian
  8. Krężałek Leszek
  9. Kwolek Krzysztof
  10. Lorek Marian
  11. Meier Tomasz
  12. Przybysz Adam
  13. Strejczyk Andrzej
  14. Such Marcin
  15. Wajda Arkadiusz      

Nie posiadasz jeszcze żadnych materiałów w tej galerii